13 czerwca przypada święto Niepokalanego Serca NMP. To dzień odpustu w naszej parafii. Porządek Mszy świętych: 6.30, 9.30, 12.30 suma odpustowa połączona z nabożeństwem fatimskim, 18.00.
Aktualności parafialne
Zapraszamy na kolejne adoracje Najświętszego Sakramentu z cyklu "Odpocznij we Mnie". Adoracje odbywają się w trzecie piątki miesiąca wieczorem.
Najbliższa adoracja odbędzie się:
22 czerwca (po nabożeństwie czerwcowym)
Adoracja to doskonała okazja na chwilę ciszy, refleksji i spotkania z Tym, który czeka - Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie. To nie będzie zwykły wieczór. To będzie czas tylko dla Ciebie i Boga.
Przyjdź z otwartym sercem. Nie musisz być idealny - wystarczy, że jesteś.
Najbliższa adoracja odbędzie się:
22 czerwca (po nabożeństwie czerwcowym)
Adoracja to doskonała okazja na chwilę ciszy, refleksji i spotkania z Tym, który czeka - Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie. To nie będzie zwykły wieczór. To będzie czas tylko dla Ciebie i Boga.
Przyjdź z otwartym sercem. Nie musisz być idealny - wystarczy, że jesteś.
Oddział Akcji Katolickiej przy parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny w Sokołowie Podlaskim
zorganizował pielgrzymkę 2-dniową w dniach 8-9 maja /piątek, sobota/ 2026 r. na Kresy Wschodnie Polski.
zorganizował pielgrzymkę 2-dniową w dniach 8-9 maja /piątek, sobota/ 2026 r. na Kresy Wschodnie Polski.
25 kwietnia odbył się drugi etap rozgrywek diecezjalnych Halowej Ligii Ministrantów. Tym razem w Sokołowie na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 kilkanaście drużyn w kategorii młodsi i starsi włączyli o awans do finału. Gratulujemy naszej starszej drużynie, która zakwalifikowała się do finału, który dobędzie się 13 czerwca w Drohiczynie.
Nasi ministranci wystąpili w nowych strojach, które zafundował opiekun ks. Tomasz.
Dnia 7 maja 2026 podczas Mszy o 18.00 sakrament bierzmowania, z rąk J.E. Bp Piotra Sawczuka, przyjęło 95 osób. Serdecznie gratulujemy i życzymy obfitości Bożych darów.
Tego dnia ksiądz biskup wręczył medal Benemerenti Pani Dorocie Wróblewskiej, wieloletniej katechetce. Dziękujemy za wkład w życie religijne naszej parafii i wychowanie katolickie i religijne w szkole.
Tego dnia ksiądz biskup wręczył medal Benemerenti Pani Dorocie Wróblewskiej, wieloletniej katechetce. Dziękujemy za wkład w życie religijne naszej parafii i wychowanie katolickie i religijne w szkole.
Majówka, czas start!
Schola, ministranci, oaza - już chyba tradycyjnie, 1 maja wybraliśmy się na wyprawę rowerową. Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia ks. Tomasza Szmurło i zajechaliśmy aż do Szkop. Tam wraz z miejscowymi dziećmi i młodzieżą uczestniczyliśmy we Mszy św. oraz nabożeństwie majowym. Później był czas na piknik, grill, wspólne zabawy. Dziękujemy wszystkim za obecność i bardzo miło oraz rodzinnie spędzony czas.
Schola, ministranci, oaza - już chyba tradycyjnie, 1 maja wybraliśmy się na wyprawę rowerową. Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia ks. Tomasza Szmurło i zajechaliśmy aż do Szkop. Tam wraz z miejscowymi dziećmi i młodzieżą uczestniczyliśmy we Mszy św. oraz nabożeństwie majowym. Później był czas na piknik, grill, wspólne zabawy. Dziękujemy wszystkim za obecność i bardzo miło oraz rodzinnie spędzony czas.
26 kwietnia podczas Mszy świętej o godz. 16.00 mieliśmy okazję modlić się przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty-Molli. Na tę modlitwę szczególnie zaproszone były kobiety. Ks. Tomasz w kazaniu przybliżył zwyczajne życie niezwykłej kobiety, która umiała łączyć życie codzienne z oddaniem Bogu i drugiemu człowiekowi. Na koniec była możliwość oddania czci Świętej poprzez ucałowanie relikwii. Po Mszy św. odbyło spotkanie z liderką Urzekającej z Łukowa.
Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych. Niech nasza, z serca płynąca, modlitwa w śpiewie Litanii Loretańskiej popłynie przed Boży tron wraz z naszymi dziękczynieniem i prośbami.
Strony
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- następna ›
- ostatnia »














