ADORACJA "ODPOCZNIJ WE MNIE"
Zapraszamy na kolejne adoracje Najświętszego Sakramentu z cyklu "Odpocznij we Mnie". Adoracje odbywają się w trzecie piątki miesiąca, po wieczornej Mszy o 18.00 (lub nabożeństwie, które jest po Mszy.
Najbliższe adoracje odbędą się:
- 20 lutego
- 20 marca
- 17 kwietnia
- 15 maja
- 22 czerwca
Przyjdź z otwartym sercem. Nie musisz być idealny - wystarczy, że jesteś.
Do zobaczenia!
Czekamy na Ciebie!








