KRZYŻ KRUCJATY WYZWOLENIA CZŁOWIEKA

W piątek i sobotę będziemy przyzwać w naszej parafii nawiedzenie Krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Krzyż ten peregrynuję po Polsce w celu uwrażliwiania nas na istniejące zniewolenia oraz wskazuje drogi wyzwolenia. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.
W piątek o godz. 21:00 KRZYŻ KRUCJATY WYZWOLENIA CZŁOWIEKA przybędzie do naszej parafii. Następnie będziemy adorować KRZYŻ i polecać swoje intencję. Po zakończonej adoracji odbędzie się DROGA KRZYŻOWA. Zakończenie ok. 22:15

W sobotę będzie możliwość adoracji KRZYŻA przez cały dzień. Msza Święta o godz. 18:00 i później nastąpi adoracja NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, modlitwy, litania i świadectwa swojego życia poszczególnych osób. Spotkanie modlitewne zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MODLITWY.