KULIG
Pedzi, pędzi kulig…
W sobotnie przedpołudnie, 7 lutego, schola, ministranci i oaza wybrali się w okolice Drohiczyna na kulig. Dużo śniegu, lekki mróz, piękne konie, sanie i dzwoneczki… to wszystko wprawiło nas w niezwykle cudowną, zimową atmosferę i niesamowite
przeżycia. Był czas na ognisko, pieczenie kiełbasek, wspólne zabawy i integrację. Wywiązała się także prawdziwa bitwa na śnieżki.

























