ROZGRYWKI PIŁKARSKIE MINISTRANTÓW

29 stycznia na hali Zespołu Oświatowego w Nowej wsi odbył się Turniej o Puchar Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego. Udział wzięły 3 drużyny: z Rozbitego Kamienia, sanktuarium Miłosierdzia Bożego i konkatedry. Po zaciętej walce nasi najmłodsi kandydaci i ministranci zajęli 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy chłopakom i dziękujemy za Waszą grę.