XII TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA W SOKOŁOWIE PODLASKIM
W tym roku, także w naszym mieście, małżonkowie będą mieli możliwość skorzystania z różnych - przygotowanych przez Stowarzyszenie Unitum - propozycji w ramach XII Międzynarodowego Tygodnia Małżeńskiego.
Tydzień ten obchodzony jest tradycyjnie w dniach 7-14 lutego.
Różnorodność form, którą proponujemy pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie, a także uświadomić sobie, że nadal trzeba walczyć o szczęście małżeńskie - więcej o tej idei można przeczytać na www.tydzienmalzenstwa.pl.
W programie Sokołowskiego Tygodnia Małżeńskiego
7.02.26 sobota g.17.00 – Aula Szkoły Salezjańskiej.
SOLNICZKA – czyli jak nadać smak miłości, przypomni ks. Robert Grzybowski, podsumowując spotkania, które mieliśmy okazję przeżywać przed rokiem oraz przed 5 laty w Galerii Sokołowskiego Ośrodka Kultury.
8.02.26 niedziela godz. 16.00 – konkatedra
EUCHARYSTIA w intencji małżeństw z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy nie tylko małżonków, ale wszystkich, którzy chcą się za nich modlić.
9.02.26 poniedziałek
WEŹ MNIE ZA RĘKĘ – na spacerze, na kanapie, przy rozmowie… okażmy sobie bliskość.
10.02.26 wtorek g.17.30 – Sala Powiatowego Urzędu Pracy
PRZEZ ŚMIECH DO LEPSZEGO MAŁŻEŃSTWA – projekcja filmu, która niesie wiele humoru i wiele praktycznych wskazówek, ukazując różnice mężczyzny i kobiety.
(fragment: https://youtu.be/aZBhyPiyeOs?si=f1o0yw_kYKopuGPF ).
11.02.26 środa
RANDKA MAŁŻEŃSKA 2.0 – zachęta do zainstalowania stworzonej przez znanych specjalistów aplikacji, dzięki której poświęcając kilka minut dziennie samemu, a raz w tygodniu wspólnie z małżonkiem mamy szanse zbliżyć się do siebie i pokonać małżeńskie problemy.
Więcej o zawartych w niej treściach, można obejrzeć pod linkiem:
https://randkamalzenska.pl/projekt/dla-koordynatorow-rm-2-0/
12.02.26 MAŁŻEŃSKI TŁUSTY CZWARTEK
Wybierzcie się razem na pączki. Zaaranżujcie spotkanie w Tłusty Czwartek celebrując małżeński czas, a może wspólnie wykonacie pączki… to już zależy od Was.
13.02.26 piątek g.18.30 – konkatedra
ADORACJA DLA MAŁŻONKÓW – Im bliżej Boga tym bliżej siebie. To czas zatrzymania się razem przed Panem. Zaprośmy Go na nowo w nasze małżeństwa… w radości i w trudności… po prostu w naszą codzienność... Spotkanie animuje - wspólnota Domowego Kościoła.
14.02.26 sobota g.18.30 – Sala Branżowego Centrum Umiejętności w „Rolniku” – ul. Parkowa 1
KONCERT WALENTYNKOWY przy ciasteczku i herbatce. Zaśpiewają dla nas Gabriela Pliszka – Kraska i Anna Maria Maliszewska. Pianino - Maciej Lewandowski, skrzypce - Marta Dąbrowska, flet poprzeczny - Kamila Dąbrowska.
WSZYSTKIE SPOTKANIA SĄ BEZPŁATNE.
Jeżeli zechcecie Państwo będzie możliwość złożenia ofiary, która będzie także cegiełką, na kolejne propozycje dla małżeństw i rodzin.
Zapisy obowiązują tylko na Koncert Walentynkowy. Przyjmuje je Joanna Wilgodzka tel. 502-085-119
OPIEKA DLA DZIECI w czasie spotkań w soboty i wtorek w Salezjańskim Oratorium. W piątek w czasie adoracji dla małżonków w salce na plebanii przy konkatedrze.
Zachęcamy do udziału, ale także do przekazywania informacji. Zróbmy, co możemy – wesprzyjmy modlitwą, a może pomocą przy dzieciach, aby jak najwięcej małżonków skorzystało.
Joanna Denisiuk
Stowarzyszenie Unitum








