Aktualności parafialne

Dekretem Biskupa Piotra Sawczuka z dniem 1 września 2022 r. na terenie Diecezji Drohiczyńskiej wprowadzono Indeks uczestnika lekcji religii Wydawnictwa Jedność.Link na stronę: 
https://drohiczynska.pl/aktualnosci/indeks-uczestnika-lekcji-religii/
DEKANALNE JERYCHO RÓŻAŃCOWE
PORZĄDEK PROWADZENIA ROZWAŻAŃ I MODLITW.


 

Różaniec jest jedną z najbardziej popularnych modlitw na świecie. Jest uznawana za niezrównany sposób przeżywania wiary w żywej łączności z Maryją, wraz z którą wędrujemy w różańcowych rozważaniach po drogach tajemnic naszego odkupienia. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w naszej świątyni: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.00; dla wszystkich codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 (w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ MODLITWĘ

 

W środę 28 września w naszej parafii rozpocznie się 40 godzinne nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu z całodzienną adoracją, które zakończymy Mszą św. w Piątek o godz. 18.00.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ MODLITWĘ

 
Zaproszenie na nabożeństwo pokutne jako przebłaganie i zadośćuczynienie za grzechy z rozważeniami Męki Pańskiej według Luizy Piccarrety

W katedrze w Drohiczynie od czwartku 06 października godz. 17:30 do piątku 07 października godz. 17:30 odbywać się będzie nabożeństwo "24 Godziny Męki Pana Jezusa" na które zaprasza ks. Dziekan Drohiczyński Wiesław Niemyjski wraz z kapłanami. Program poniżej.


2 - 9 października 2022 – Konkatedra w Sokołowie Podlaskim rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20.00
Hasło - ,, Nadzieja w Twoim Sercu Maryjo".


Intencje modlitwy:
O odrodzenie ducha modlitwy, pokuty i adoracji, w myśl przesłania Matki Bożej z Gietrzwałdu i Fatimy.
Tradycyjnie we wrześniu z naszej parafii gromadzą się ministranci, lektorzy wraz ze swoimi rodzicami wokół swojego patrona Św. Stanisława Kostki. Nasze świętowanie rozpoczęliśmy Mszą Św. o godz. 12.30 po czym spotkaliśmy się na wspólnym grillowaniu na placu parafialnym. Po rozpaleniu grilla wszyscy z niecierpliwością czekali na pyszne potrawy. Ministranci mogli także pograć w piłkę i w ten sposób miło spędzić czas. Za to wspólne bycia razem i spędzony czas bardzo dziękujemy.
Nasza parafia organizuje Jerycho Różańcowe, które odbędzie się 2 października o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.Strony