Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła – 14 sierpnia 2022

Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła – 14 sierpnia 2022
 
 
  1. W poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. w naszej parafii odprawiane będą o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 12.30 i 18.00. Na każdej Mszy św. będziemy święcić zioła i kwiaty.
  2. We wtorek 16 sierpnia w Sokołowie Podlaskim obchodzimy uroczystość św. Rocha, Patrona Miasta. Msze Święte sprawujemy tego dnia o 6.30, 7.00 i 18.00. Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski zaprasza na Uroczystość ku czci św. Rocha na godz. 18.00 a po Mszy św. do złożenia kwiatów przy pomniku Patrona naszego Miasta. Trwa Nowenna przed Uroczystością odpustową, codziennie po Mszy św. wieczornej. Tego dnia  godzinie 17.15 rozpoczynamy Różaniec i Nowennę do Św. Rocha przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Karteczki z intencjami można zostawiać w koszyczku przy obrazie św. Rocha.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać: w środę wspomnienie św. Jacka, prezbitera; w sobotę wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  4. Za tydzień w niedzielę 21 sierpnia w naszej parafii obchodzimy ODPUST ŚW. ROCHA. Uroczystą Sumę odpustową będziemy sprawowali o godz. 12.30, na której będzie poświęcenie sztandaru dla PUIK-u, a tym samym obranie św. Rocha za Patrona Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Zapraszamy do uczestnictwa, wzięcia udziału w procesji eucharystycznej i korzystania z okazji do zdobycia odpustu zupełnego lub cząstkowego.
  5. W dniach 09-10 września jest organizowana pielgrzymka do Gietrzwałdu. Zapisy do 15 sierpnia w zakrystii.
  6. Jest kolejny nr tygodnika NIEDZIELA. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i indywidualnie: z ul. Jana Pawła II - 300 zł.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Roszuk. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia; zmarłą polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.